Zjarr në tregun e Kombinatit

0

Një zjarr i madh ka rënë në tregun e Kombinatit në Tiranë.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se flakët janë në dy vatra dhe për këtë arsye në vendin e ngjarjes kanë shkuar dy makina zjarrfikëse dhe efektivë të policisë.

Janë evakuar njerëzit që ndodheshin pranë zonës së zjarrit ndërsa është duke u ndërhyrë për ta vënë nën kontroll.

Ende nuk dihen ende shkaqet e zjarrit ndërsa policia ka nisur hetimet.

/Tema/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here