Zjarr në restorantin “Ultra”në Prishtinë

0

Zjarri ka përfshirë restorantin  “Ultra”, në Prishtinë, i cili gjendet fare afër sheshit kryesor të kryeqytetit.

Zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe për momentin nuk dihet nëse ka të lënduar.

Po ashtu, ende nuk dihet si është përfshirë nga zjarri ky restorant. /Kosovapress/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here