Zidane, trajner i ri i Realit, “Do ta jap zemrën time për këtë skuadër”

0

Zinedin Zidane ndihet i nderuar për mundësinë e dhënë nga Real Madrid.

Trajneri i ri i Real Madridit, Zinedine Zidane ndjehet shumë i lumtur për mundësinë e dhënë nga Real Madrid, për të drejtuar skuadrën më të mirë në botë.

“Dëshiroj të falënderoj klubin që më dha mundësinë të drejtoj skuadrën më të mirë në botë. Do të bëjë gjithçka që të fitojmë diçka këtë edicion”, tha fillimisht Zidane.

“Nesër do të fillojmë punën më skuadrën dhe do të japim gjithçka për të fituar tituj. Sot është një ditë emocionale për mua, më shumë se sa kur nënshkrova si lojtar. Do ta jap zemrën time për këtë skuadër”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here