Ziadin Sela sfidon Ali Ahmetin: T’i masim forcat

0

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, mbrëmë në Click Plus në Tv21, i bëri thirrje Ali Ahmetit që ti mate forcat në zgjedhje qoftë presidenciale qoft ato parlamentare, shkruan TS

“Nëse BDI nxjerr kandidat për president, edhe ASh-ja do të nxjerrë dhe ti masim forcat, po edhe në zgjedhjet parlamentare do ti masim” i shpreh Sela në CliclPLus./TS

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here