Zhbogar ka mundur sëmundjen e kancerit,zyrtarisht është rikthyer

0

Shefi i zyrës së BE-së në Kosovë, Samuel Zhbogar dhe kolegët e tij kanë marrë pjesë sot në gjysmëmaratonën e Prishtinës për nder të ditës së Evropës.

Zhbogar ka thënë se ky ishte vrapimi i tij i parë që pas sëmundjes së tij në tetor të vitit të kaluar. Sidoqoftë Zhbogar ka thënë se kanceri tashmë është e kaluar dhe zyrtarisht është rikthyer.

“Ia dola. Nuk kam vrapuar që nga tetori i vitit të kaluar. Kanceri është e kaluar. Zyrtarisht jam rikthyer”, ka shkruar Zhbogar në Facebook./Zeri/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here