Shpend Ahmeti e sheh ndeshjen Man United-Liverpool (video)

0

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, është gjetur të dielën në mesin e tifozëve të tjerë të Manchester Unitedit në Prishtinë. Ata bashkarisht e kanë shikuar ndeshjen ndaj Liverpoolit dhe e kanë festuar fitoren. Ahmeti ndeshjen e ka parë në lolalin “Filikaqa”, bashkëpronar i të cilit ka qenë dikur. Manchesteri e mposhti Liverpoolin me rezultat 2 me 1.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here