ZDF: Reportazh për kombëtaren kuqezi

0

Televizioni gjerman “ZDF” i kushton një reportazh rrugës së Shqipërisë drejt Evropianit “Euro 2016”, që mbahet në Francë.

Protagonistë janë futbollistë, trajneri Giani de Biazi dhe presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka.

ZDF ka folur edhe për ndeshjen Shqipëri-Zvicër, ku do të përballen edhe vëllezërit Xhaka dhe e gjithë kjo rrëfehet në intervistat e Taulantit dhe Granitit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here