Zbulohet arsyeja e shkëlqimit të Leo Messit

0

Arsyeja që Messi është rikthyer në formë është receta që ai ka përdorur për të humbur disa kilogramë të tepërt që i kishte fituar gjatë vitit të kaluar.

Ai vitin e kaluar kishte një peshë mjaft të madhe, mirëpo më pas ka humbur mjaft shumë kilogramë.

Dhe, arsyeja që ai humbi kilogramë ka qenë dieta strikte që e ka përdorur pothuajse çdo ditë.

Oriz pa sos, perime dhe peshk është ushqimi që Messi pothjuajse ushqehet çdo ditë për ta mbajtur veten në formë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here