Zbret nga vetura, tenton të ia rrëmbejë çantën një femre por hasë në rezistencë

0

Një femër nga Prishtina ka raportuar se derisa ishte duke u kthyer në shtëpi, një person i panjohur ka zbritur nga vetura dhe ka tentuar me forcë t’ia grabisë çantën asaj. Policia e Kosovës ka bërë me dije sot se kjo femër ka pësuar lëndime trupore gjatë përballjes me grabitësin dhe ka pranuar tretman mjekësor. Njësitë relevante policore janë duke e hetuar rastin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here