Zanetti ka një porosi për tifozët e Interit sa i përket Shaqirit

0

Javier Zanetti i ka dalë në mbrojtje futbollistit kosovar, Xherdan Shaqiri.Legjenda e Interit, Javier Zanetti, e ka lavdëruar futbollistin nga Zhegra, Xherdan Shaqiri. Zanetti deklaroi se Xherdanit i duhet edhe pak kohë për t’u adaptuar në futbollin italian. “Shaqiri është një lojtar i fuqishëm dhe ne duhet t’i japim atij kohë për t’u adaptuar”, u shpreh Shaqiri, përcjell Fotball-Italia.net. Ndryshe, Xherdani u kritikua në sfidat e tij të zikaltërve për paraqitje të dobët.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here