Zajmina e gjen kalin, por jo të bardhë…dhe jo edhe princin mbi të

0

Zajmina Vasjari shumë shpejt do të vije me një projekt të ri. Ajo do të sjell bashkëpunimin e radhës me një tjetër artist, i cili është reperi Blasta.

Në profilin e saj Instagram ajo ka postuar disa foto “backstage” të këngës së saj të re, e cila do të publikohet shumë shpejt.

Bukuroshja ka postuar në Instagram foto nga klipi i ri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here