Zafir Berisha: Nuk pata qellim t’i ofendoj gazetarët

0

Kryetari i Bashkimit Demokratik, Zafir Berisha përmes një postimi në Facebook ka mohuar se ka pasur për qëllim ti ofendojë gazetarët në një postim të tij që ka bërë sot gjatë ditës.

Ai ka thënë se shkrimi i tij ka pasur për qëllim tu tërheq vërejtjen personave të apostrofuar në tekst qe për interesa të tyre personale tentojnë të njollosin luftën e drejtë dhe të pastër të UÇK-së.

“Unë asnjëherë nuk kam pasur për qëllim qe të ofendojë gazetarët. Unë e vlerësoj lartë punën e tyre në misionin e tyre për të informuar qytetarët sakte dhe drejtë”, ka shkruar Berisha.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here