Olta Gixhari e zhveshur dhe pa grim

0

 

Aktorja e njohur Olta Gixhari e cila kohëve të fundit është shumë aktive në rrjetet sociale po befason çdo herë e më shumë me foto.

Sot ajo ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet e zhveshur dhe pa grim.

Se si duket Olta gjykojeni vetë./Indeksonline/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yllka1

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here