Ylli i Babastars e quan Jabllanoviqin lavire edhe qen

0

Hip hop ylli i Babastars, Cozman, ka shpërthyer me anë të një postimi në Twitter rreth ngjarjeve të fundit, duke kritikuar ashpër ministrin serb për Kthim dhe Komunitete, Aleksandar Jabllanoviq, i cili i ka quajtur “egërsira” nënat e të zhdukurve.

“Nuk dua të bëhem racist, por ajo ‘lavire’ serbe duhet që të kthehet aty ku e ka vendin. Qen i pistë”, u shpreh Cozman në Twitter.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here