Xhakat: ‘Hej, hej kuq e zi është krejt Shqipëria, këtu, këtu është Kosova e Çamëria’.

0

Taulant dhe Granit Xhaka po i shijojnë në maksimum pushimet në Kosovë.

Vëllezërit Taulant dhe Granit Xhaka janë në Kosovë ku janë duke kaluar pushimet e festave të fundviti dhe me gjasë janë duke u kënaqur.

Kjo mund të shihet shumë mirë në një video të reperit Gold Ag, i cili ka qenë i shoqëruar me dy vëllezërit Xhaka në një aheng të Vitit të Ri 2016.

Ata shihen duke kënduar një këngë të këngëtarit Meda, ku ndër të tjera thuhet: ‘Hej, hej kuq e zi është krejt Shqipëria, këtu, këtu është Kosova e Çamëria’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here