Xhaka e nisi mbarë, shënoi golin e parë për Arsenalin më 2019

0

Arsenali ka kaluar në epërsi në ndeshjen ndaj Fulham me rezultat 1-0.

Golin e parë për ‘topçinjtë’ e shënoi shqiptari Granit Xhaka. Mesfushori mori një top në zonë dhe me një gjuajte të bukur nga afëri la të shtangur portierin Rico.

Arsenali po kërkon rehabilitimin nga humbja e thellë me Liverpoolin 5-1. Skuadra e Unay Emery po luan futboll të matur dhe dominues.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here