Vushtrri:I rrahë gruan dhe vajzën, prokurori e liron

0

Një qytetar nga Vushtrria ka ushtruar dhunë në familjen e tij  por kjo nuk i ka mjaftuar prokurorit që ta dërgojë prapa grilave. Njësiti policor e ka arrestuar atë pasi që ai për arsye të një fjalosjeje i ka sulmuar me një mjet të fortë gruan dhe vajzën e tij. Viktimat sipas njoftimit të Policisë së Kosovës pas tretmanit mjekësor janë liruar në shtëpi. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit ushtruesi i dhunës është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here