Vushtrri: E shkel urdhërin mbrojtës të Gjykatës, prokurori e liron

0

 

Policia e Kosovës ka njoftuar sot se një femër nga Vushtrria ka raportuar se ish-bashkëshorti i saj kishte shkuar në shtëpinë e saj tek prindërit dhe i kishte penguar. Viktima ka deklaruar se ka urdhër për mbrojtje të lëshuar nga gjykata. Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here