Vushtrri: Burri e rrahë gruan e tij deri në humbje të vetëdijes

0

Në Vushtrri është arrestuar një qytetar pasi ai për arsye të panjohura ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK-Prishtinë. Sipas një njoftimi të Policisë së Kosovës të lëshuar sot, viktima është pa vetëdije. Me urdhër të prokurorit burri i dhunshëm ëhstë dërguar në burg. Në Prizren ndërkaq është burgosur një qytetar pasi ka kanosur bashkëshorten e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here