Vushtrri: Bagëtitë, sebep për aksident, shoferi hedhet në hendek

0

Në fshatin Ceceli të Vushtrrisë siq ka raportuar sot Policia e Kosovës një shofer derisa ishte duke drejtuar veturën e tij duke iu shmangur disa bagëtive ka rënë në një hendek dhe është përplasur për një shkëmbi. Viktima sipas njoftimeve ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK Prishtine për tretman  mjekësor.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here