Vuçiq: Mos u shqetëso Edi Rama do fitojmë pa dron midis Tirane

0

Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, i ka thënë homologut të tij shqiptar se Serbia do ta fitojë ndeshjen e kthimit në Tiranë. “Mos u shqetëso Edi Rama, ne do të fitojmë ndeshjen e radhës, pa dron dhe pa ndihmën e askujt, në stadiumin në mes të Tiranës. Shihemi së shpejti”, ka shkruar Vuçiq në Twiter, raportojnë mediat shqiptare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here