Vritet dhe varroset në Siri Ekrem Hasani nga Klina

0

Ekrem Hasani nga Klina, i cili pati shkuar në Siri për t’iu bashkuar luftës së ISIS’it për xhihad është vrarë të mërkurën në Siri.

Lajmin e kanë bërë të ditur burime të Gazetës Express, sipas të cilave Ekrem Hasani është vrarë të mërkurën gjatë luftimeve në një qytet atje, ndërsa për vdekjen e tij është bërë e ditur të shtunën.

Express po ashtu mëson se Hasani është varrosur në Siri.

Atij i është hapur e pame edhe në Klinë nga të afërmit e tjerë.

Ekrem Hasani, është vëllai i Ebu Hasan, të cilët kanë shkuar në Siri familjarisht, duke marrë me vete edhe gratë dhe fëmijët.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here