Vllau e rrah motrën në Prishtinë, arrestohet

0

Është arrestuar një person në Prishtinë pasi e ka rrahur motrën, ka njoftuar Policia e Kosovës.

“Prishtinë 29.01.2016-20:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi qe i njëjti ka sulmuar fizikisht motrën e tij viktimën femër K-Shqiptare. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here