Vllasi: Krahasimi i Isa Mustafës me Rrahman Morinën nuk është adekuat

0

Ish politikani komunist Azem Vllasi i ftuar në Info Magazine të Klan Kosova ka treguar se në rini ka punuar bashkë më kryeministrin Isa Mustafa por ka theksuar se është e paqëlluar të krahasohet Mustafa me Rrahman Morinën.

“Isa Mustafa ka qenë kuadër i mirë, Rrahman Morina ka dalë tradhtar dhe krahasimi nuk është adekuat, Morina nuk ka lidhje dhe në fund të fundit kur ka kaluar në terrenin e tradhtisë, Isa është tjetër nivel,” është shprehur ai.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here