Vjosa Osmani, Armend Zemaj e Arben Gashi, jashtë Kryesisë së LDK-së

0
Këshilli i Përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), ka zgjedhur anëtarët e Kryesisë së re të kësaj partie, përcjell Epoka e re.
Pjesë e kryesisë se re të LDK-së nuk janë Vjosa Osmani, Armend Zemaj dhe Arben Gashi.
Më poshtë mund t’i lexoni emrat e anëtarëve të Kryesisë së re të LDK-së: 
1. Agim Veliu,
2. Lutfi Haziri,
3. Haki Rugova,
4. Ismet Beqiri,
5. Sabri Hamiti,
6. Muharrem Sfarqa,
7. Gazmend Muhaxheri,
8. Anton Quni,
9. Vlora Dumoshi,
10. Skender Hyseni,
11. Avdullah Hoti,
12. Besa Gashi,
13. Arban Abrashi,
14. Imri Ahmeti,
15. Kujtim Shala,
16. Rita Hajzeri,
17. Salih Asllanaj,
18. Naser Osmani,
19. Lutfi Zharku,
20. Sokol Haliti

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here