Vizitë e befasishme e Edi Ramës sot në Prishtinë

0

Ai pritet të zhvillojë takime me kryeministrin Isa Mustafa dhe zëvendësin e parë të tij, Hashim Thaçi.

Vizita e kryeministrit Rama nuk ishte paralajmëruar më herët.

Ai po qëndron në Prishtinë pas takimeve që zhvilloi me kancelaren gjermane Angela Merkel dhe ministrin e jashtëm grek, Nikos Kotzias. (Rel)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here