Viti i Ri tek Haradinajt

0

Kryeministri Haradinaj bashkë me familjen e tij, natën e ndërrimit të viteve e ka pritur në shtëpi.

Lola Haradinaj, bashkëshortja e Daut Haradinajt, ka sjellë një portret familjar nga festa e mbrëmshme.

E gjithë familja shihen të lumtur në gjirin familjar në natë feste, kurse të ftuar ishin edhe disa mysafirë.

“Nga ne për ju, Gëzuar!”, ka shkruar Lola mbi fotografinë, në të cilën pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here