Viktor Palokaj-Unikkatili e ka ftuar në kafe hoxhën Osman Musliu

0

Reperi i njohur kosovar që vepron dhe jeton në SHBA, Viktor Palokaj që njihet si Unikkatil, e ka ftuar një hoxhë të njohur në Kosovë për të pirë kafe.

Këtë e ka zbuuar vet Mulla Osman Musliu për emisionin Komiteti, duke folur për raportet e tij me njerëzit e besimeve tjera.
“Mua më ka shkru edhe një Unikatil, një djalë prej Amerikës. Dhe i kamë thanë se kur të vij do të dalim të pimë edhe caffe”, tha Mulla Osmani./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here