Videot e prerjes së kokave nga ISIS-i janë montime,thonë hakerat rus (video)

0

Shumë njerëz në botë kanë dyshime nëse videot që postohen nga ISIS në internet janë apo jo të vërteta.

Grupi i hakerave rusë “Cyber Herkut” thotë se filmimet e këtilla bëhen në studio filmike.

Sipas këtij grupi asgjë nuk është e vërtetë dhe se gjithçka është e inskenuar.

Grupi në fjalë thekson se edhe personi që “pret kokat”, edhe viktima, janë aktorë. /Albeu.com

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here