VIDEO EKSKLUZIVE: Ja si i likuidoi policia franceze dy terroristët (Video)

0

Policët të veshur me uniforma speciale, i janë afruar objektit ku ishin vëllezërit Kouachi, hipur në një automjet me vinç, të pajisur për operacione të ndryshme.
Dy të dyshuarit për masakrën në revistën “Charlie Hedbo”, vëllezërit Said dhe Cherif Kouachi, janë vrarë gjatë operacionit të forcave të njësive speciale policore franceze.

Kështu është përmbyllur drama dhe ndjekja ndaj terroristëve që kryen vrasjet makabër në Paris, transmeton Telegrafi.

Në internet po qarkullon video në të cilën është paraqitur aksioni i policisë franceze, kur edhe u vranë dy terroristët. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here