Victoria Beckham nuk dëshiron më të ketë fëmijë

0

Ajo është nënë e katër fëmijëve të moshës nga 16 deri në tre vjeç. Victoria Beckham është shprehur se nuk dëshiron një fëmijë të pestë.

Këtë deklaratë stilistja  e bëri gjatë bisedimeve të  Fashion Icons me Fern Mallis në New York të mërkurën, ku u shfaq në shoqërinë e bashkëshortit të saj David Beckham, dhe femijët, Brooklyn, Romeo, Cruz dhe Harper.

295B676E00000578-0-image-a-26_1433436769116

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here