Vetëvendosje mburret se vezët e kanë goditur edhe Hashim Thaçin

0

Lëvizja Vetëvendosje është indinjuar nga raportimet se “Hashim Thaçi ishte në sallë, por VV nuk guxoi ta gjuaj me ve”. Kjo ka thënë LVV “ është e pavërtetë, tendencioze dhe e ndikuar nga pushteti.”

“Deputetët e opozitës as nuk kanë hezituar e as nuk janë frikësuar që ta gjuajnë atë. Përkundrazi, nëse shihni me kujdes videot e publikuara deri më tash, të paktën dy vezë të hedhura nga opozita e kane goditur Hashim Thaçin”, ka tërhequr vëmendjen LVV me mburrje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here