Veseli dhe Tea në lidhje dashurie?

0

Fituesi i edicionit të 8-të të “Big Brother Albania”,Vesel Kurtishaj po shijon ditët e para si fitues pas daljes nga shtëpia.

Veseli i cili po qëndron akoma në Tiranë po shihet vazhdimisht i shoqëruar nga Tea me të cilën gjatë qëndrimit në shtëpi disa herë kanë shprehur simpatinë ndaj njëri tjetrit.

Por fotoja e publikuar së fundmi nga Veseli na bënë të dyshojmë për një lidhje të mundshme mes tyre.

“Ahh.. Sikur ta dinit”,është mbishkrimi që ka lënë Veseli në foton ku shihen shumë të afërt me njëri tjetrin.

Tea ishte banorja më e pëlqyer e këtij edicioni nga banorët meshkuj gjatë qëndrimit në shtëpi dhe Veseli i cili fitoi garën si duket ka fituar edhe Tean.(Lajmi.net)

11297769_10205234533435918_1744249152_n

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here