Vesa Luma dhe Big Basta do të bëhen prindër të një djali

0

Dy muaj pasi bëri publik lajmin se po pret një fëmijë, këngëtarja Vesa Luma ka publikuar foton e parë ku duket në pah barku i saj. Përmes kësaj fotoje, ajo u ka kthyer përgjigje edhe atyre mediave që kanë shkruar se këngëtarja ka qenë duke e fshehur shtatzëninë e saj.

Përmes një statusi në Instagram këngëtarja ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës që po pret. Vesa Luma dhe Big Basta do të bëhen prindër të një djali.

“Jo nuk e kam fshehur barkun sepse është gjëja më e bukur që mund t’i ndodhë një femre…”, shkruan Vesa.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here