Vdes rokeri me famë botërore, Lemmy, që i kishte 1000 të dashura

0

Rokeri me famë botërore, Lemmy ka vdekur në moshn 70 vjeçare. I njohur për rokun klasik, Lemmy u diagnostifikua me kancer vetëm 48 orë para se të vdiste.

Këngëtari britanik njihej për muzikën që e bënte me instrumente të rënda dhe për zhanrin e tij të vrazhdë muzikor, Indeksonline.

Lemmy ishte i veçantë edhe për mënyren e jetesës së tij pasi që kishte pohuar se çdo ditë e pinë nga një shishe Jack Daniels dhe se në jetën e tij ka fjetur me më shumë se 1000 femra./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here