Vdes në aksident komunikacioni maturanti nga komuna e Vitsë

0

Një aksident ka qenë fatal të dielën për drejtuesin e automjetit, Baki Ahmeti (1997) nga fshati Smirë i Vitisë, i cili ka humbur jetën. Rasti është konfirmuar edhe nga Policia. Të lënduar kanë mbetur pasagjerët, të cilët pas tretmanit mjekësor janë liruar në shtëpitë e tyre. Dyshohet se pasi kanë përfunduar Mbrëmjen e Maturës në Viti, 5 maturantë me automjetin “Opel Montrey” janë nisur drejt Gjilanit, dhe duke mos e pështatur shpejtësinë e lëvizjes janë vetëaksidentuar afër restaurant “Shaqa” në Gjilan.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here