Vdes gjatë tretmanit mjekësor, policia e heton si “vdekje të dyshimtë”

0

Një qytetar shqiptar ka vdekur në Spitalin Rajonal në Prizren gjatë trajtimit mjekësor nga personeli i spitalit dhe Policia e Kosovës ka bërë me dije se po e heton këtë rast si “vdekje të dyshimtë”. Me urdhër te prokurorit trupi i pajetë është dërguar për obduksion, nga i cili priten rezultate më të përafërta në lidhje me hetimin që po zhvillohet. Policia nuk ka dhënë ndonjë detaj rreth identitetit dhe rrethanave në të cilat ka ndodhur rasti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here