Vdes gazetari dhe montazhieri shqiptar Arbër Sela

0

Arbër Sela, montazhieri 29 vjeçar nga qyteti i Fierit ka ndërruar jetë pas sëmundjes së rëndë të leucemisë.

Arbëri ishte i martuar dhe baba i një djali 2 muajsh. Shumë iu bashkuan apelit të babait dhe familjes së tij për ndihmë pasi ata nuk kishin mundësi ekonomike për të përballuar shpenzimet e kurimit por edhe pas ndihmës Arbëri nuk mundi t’ja dilte mbanë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here