Në stërvitje me klubin e tij ka vendosur që të vishet me kostumin e superheroit të “Spidermanit”.

Ai është sulmuesi anglez, Jamie Vardy, i cili ka vepruar kështu në stërvitje me Leicester Cityn, shkruan Gazeta Express.

Vardy është njëri ndër lojtarët kryesor të klubit, i cili nuk u largua nga Leicester dhe i qëndroi besnik, dhe ishte njëri ndër protagonistët në fitim e titullit të Premierligës në stinorin 2015/16.

32-vjeçari në këtë stinor ka 7 gola e 2 asistime në 20 paraqitje në total.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here