Vajzat më të bukura të botës hyjnë në minierën e Bulqizës

0

Vajzat konkurrente të “Miss Globe” kanë vizituar Bulqizën në Shqipëri. Në një fotografi që ka qarkulluar në rrjetet sociale ato janë parë edhe te miniera e Bulqizës dhe është shkruar se edhe kanë hyrë aty.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here