Vajza e këngëtarës së ndjerë Whitney Houston gjendet në gjendje kome

0

Bobbi Kristina është gjetur me fytyrën poshtë në një vaskë disa ditë para përvjetorit të tretë të vdekjes së ngjashme të së ëmës Whitney Houston-it. Ajo është gjetur në gjendje kome të shtunën në mëngjes. Ajo u zbulua nga burri i saj Nick Gordon i cili filloi masazhin e zemrës para se Policia dhe Ambulanca arritën. Ajo është në gjendje kome dhe sipas raporteve ajo është duke vuajtur nga ënjtje në tru. Babai i saj, Bobby Brown, dhe Tyler Perry, janë aktualisht pranë saj. Kjo vjen disa ditë përpara përvjetorit të tretë të mbytjes aksidentale te nënës së saj në një vaskë më 11 shkurt  2012.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here