UEFA shpall formacionin e vitit 2015

0

ata

UEFA ka shpallur formacionin më të mirë për vitin 2015.

Barcelona është skuadra e cila prin në këtë formacion me pesë futbollist; Alves, Pique, Iniesta, Neymar dhe Messi.

Menjëherë pas është rivali i përbetuar, Real Madrid me; Ramos, James dhe Ronaldo.

Pastaj vijnë Neuer dhe Alaba të Bayern Munich si dhe Paul Pogba i Juventusit, transmeton Klan Kosova.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here