Udhëheqësi i “Plisave” po mbahet në polici

0

Lideri i tifo-grupit “Plisave”, Albert Kastrati i njohur si Tigri për momentin po intervistohet në Policinë e Kosovës për shkak të sulmit të tifozëve të “Plisave” në NLB dhe IPKO.

Lajmin e bëri të ditur për KosovaPress, Albert Kastrati, i cili i ka thënë mediave se ky aksion do të vazhdojë deri në lirimin e Haradinajt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here