U arrestua Bernard Përlazri

0

Policia e Kosovës ka arrestuar Bernard Përlazrin i cili dyshohet se ditë me parë ka vrarë Hekuran Morinën në Prizren.

Zëdhënësi Baki Kelani ka thënë se Policia pas një pune intensive ka arritur ta arrestojë Bernard Përlazrin në fshatin Pozharan të Gjilanit.

“Pas një punë intensive të policisë drejt hetimit dhe arrestimit të personit të kërkuar si i dyshuar për vrasjen në rastin e Prizrenit, sot rreth orës 17 e 10 në fshatin Pozharan të Gjilanit është arrestuar i dyshuari Bernard Përlazri”, ka thënë zëdhënësi Kelani

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here