Tronditëse, vrasje e trefishtë në Tiranë

0

Një vrasje e trefishtë me armë zjarri ka ndodhur pak çaste më parë në zonën e Unazës së Re në rrugën Kristaq Mone.

Gjatë një konflikti, dhëndri ka vrarë vjehrrin, vjehrrën dhe më pas veten.

“Sot rreth orës 06:56, në Astir, në rrugën ‘Kristaq Mone’ janë gjetur në banesë të vrarë me armë zjarri shtetasit B. M., 63 vjeç dhe Xh. M., 52 vjeçe.

Poshtë ballkonit të banesës së shtetasve B. M., dhe Xh. M., është gjetur i dëmtuar dhëndëri i tyre, shtetasi M. L., i cili është transportuar për ndihmë mjekësore në spital ku dhe ka ndërruar jetë”, njofton policia.

Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

14 janar 2019 (gazeta-Shqip.com)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here