Tritan Shehu sqaron aksidentin, falenderon për kujdesin

0

Deputeti i PD Tritan Shehu ka sqaruar aksidentin në të cilin u gjet dhe ka falenderuar qytetarët për kujdesin.

“Falenderoj te gjithe miqte, dashamiresit, te gjithe ata qe qe me shprehen kujdesin e tyre per aksidentin automobilistik qe pesuam afer Tepelenes.
Gabimisht automjeti qe po udhetonim me djalin tim si dhe me shoferin, u godit perballe nga nje automjet tjeter.
Fatmiresisht me gjithe gravitetin e aksidemdentit nuk u demtuoa seriozisht asnjeri.
Faleminderit”, ka shkruar Shehu në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here