Tri ditë pasi i mori jetën gruas, burri gjendet i varur në qeli

0

Një gjeorgjian 48-vjeçar i cili ishte duke u mbajtur në Drejtorinë e Policisë së Përgjithshme të Selanikut për vrasjen e gruas së tij 55-vjeçare i dha fund jetës së tij duke u varur.

48-vjeçari u gjet i vdekur mëngjesin e së enjtes në qendrën e paraburgimit të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë në Selanik.

Të njëjtat informacione thonë se ai u var me fashën që kishte lidhur. Georgianos kishte kërkuar dhe kishte marrë një afat për të rrëfyer ditën e premte.

Prokurori e kishte ndjekur penalisht për vrasje me paramendim në gjendje të qetë shpirtërore, mbajtje dhe përdorim të paligjshëm të armëve të zjarrit, dhunë ndaj zyrtarëve, dhënie të informacionit të rremë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here