Treshja opozitare e anulon një aktivitet për shkak të shiut

0

Treshja opozitare, Lëvizja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën kishin paralajmëruar për sot në ora 12:00 një aktivitet por ai është anuluar.

“Aktiviteti i subjekteve opozitare i paraparë të mbahet sot në ora 12:00, është anuluar për shkak të motit me shi”, kanë njoftuar vet subjektet opozitare përmes një komunikate.

Opozitarët nuk kishin njoftuar paraprakisht në lidhje me përmbajtjen e aktivitetit e as me rastin e anulimit nuk e kanë bërë këtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here