Tre shqiptarë në 11 më të mirët në fubollin e Kroacisë

0

Tre futbollistë shqiptarë në formacionin më të mirë të javës në futbollin kroat. Kështu ka bërë të ditur vetë futbollisti shqiptar që luan në Kroaci, Amir Rrahmani.

“Formacioni me i mire i javes se 21 ne Max tv prva liga. Kete jave ne formacion jane 3 shqipetare ku pervec Amir Rrahmanit aty eshte edhe Eros Grezda dhe Herdi Prenga.

Amir Rrahmani gjendet edhe ne formacionin sezonal ku aty ka qene plote 6 here qe eshte edhe numri me i madhe i paraqitjeve te gjithe futbollisteve ne kete formacion”, ka shkruar ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here