Traktoristi vetlëndohet dhe mbytë një vajzë të mitur

0

Një person nga Podujeva duke drejtuar traktorin e tij ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rrugës. Policia e Kosovës ka bërë me dije sot se si pasojë lëndime trupore ka pësuar vetë drejtuesi dhe një femër e mitur e cila pasi ka arritur në QKUK ka ndërruar jetë. Policia e ka trajtuar rastin si “shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here